Калейдоскоп подій
Калейдоскоп подій

Калейдоскоп подій

Статті 24.12.2022 2 min read

Я зайвий елемент у цьому величезному всесвіті, пазл з іншої картинки, іграшка давно забута вже дорослою дитиною в коробці… тут може бути ще сотня асоціацій, але факт залишається фактом — я завжди був окремо від цього світу і напевно завжди буду. Відсутність світлих думок в голові обтяжують існування ще більше, але іронічна правда життя у цьому, що світлим думкам власне нізвідки братися. Для них мають відбуватися якісь щасливі події, а моє життя складається із рутини. Навколишній світ викликає апатію та порожнечу всередині, яка здається з кожним днем прогресує все більше і більше. Іноді я думаю, що цю порожнечу вже нічим заповнити, вона як чорна діра починає засмоктувати все довкола. Будь-які події перестають мати хоч якесь значення.

Ось люди в торговому центрі метушаться – готуються до новорічних свят, купують гірлянди, іграшки на ялинку та подарунки, а я зайшов просто за молоком для кави. Коли ти третій Новий рік поспіль зустрічаєш сам – уже навіть шампанського не хочеться. Раніше я включав якийсь новорічний фільм, або навіть не обов’язково новорічний, брав пляшку шампанського і засинав десь ближче до першої години ночі — Новий рік можна вважати зустрів. Жодної метушні, ніяких гостей, та й складно знайти гостей, коли всі твої знайомі роз’їжджаються по родичах з року в рік. Просто звикаєш бути один. Така проблема з усіма святами, правда, не на всіх них доречно шампанське, але й там вже теж є власні традиції як святкувати одному. А ялинки, іграшки та всякого роду новорічні прикраси вже правда не мають жодного сенсу.

«Сенс» — таке просте слово з п’яти букв зі складним поясненням, адже залежно від контексту воно набуває абсолютно різного значення. Навіть розглядаючи його у словосполученні «сенс життя», у кожного буде своя асоціація. Для когось це діти та сім’я, для когось кар’єра та успіх, для когось творчість та визнання. Стільки людей і стільки сенсів. Філософія життя така, що все зводиться до задоволення від нашого існування, яке вкрай обмежене в часі. Що таке вік людини? Тривалість життя дуба до 500 років, слонової черепахи до 300 років, а наше лише 100 і це якщо дуже пощастить. Життя людини на стільки швидкоплинне, що багатьом складно реалізуватися за цей час, особливо, якщо врахувати зовнішні чинники: криза, карантин, війна тощо. Все наше існування зводиться до того, що ми просто змушені танцювати на гарячому вугіллі, намагаючись зберегти те, що нам важливо під тиском навколишнього середовища, а мрії та плани утікають як вода з наших долонь.

І ось зараз я стою на касі магазину і думаю: «Добре, що не вимкнули світло і я зможу купити молоко до кави».

Поширити
guest
0 коментарів
Міжтекстові Відгуки
Переглянути всі коментарі